FAQ

Často kladené otázky

Na co jste se ohledně našeho klubu chtěli zeptat

Můžu se přijít jen tak podívat?

Samozřejmě. Nikam se nemusíš předem hlásit. Přijď deset minut před setkáním, něco si objednej a ptej se příchozích na co jen chceš.

Jak dlouho obvykle trvá, než se vše naučím?

Jako u všeho, záleží:

  1. na výchozí úrovni,
  2. na tvojí vlastní píli a jak moc se budeš zapojovat

Každé setkání tě posune dál. Proto máme v klubu členy už s i víc, jak šestiletou zkušenotí. Důležité je každopádně začít a vyderžať.

Na co TM využiju? Málokdy mluvím před větším publikem

Dovednosti získané v Toastmástrech využiješ nejenom při slavnostních řečech nebo mluvení před pěti či více lidmi. Zlepšíš se v komunikaci celkově, což se ti bude hodit každý den i při situaci jeden na jednoho. U nás se naučíš lépe reagovat a dosahovat svých cílů ať už při konverzaci s šéfem, kolegou, zákazníkem nebo s partnerem, rodiči nebo dětmi.

Můj mluvený projev je dobrý a cítím se sebejistý i bez nějakého klubu. Proč bych měl přijít?

Toastmástři nejsou jen o mluvení před lidmi. I pokud se cítíš, že nemáš mezery ve svém projevu, získáš na něj zpětnou vazbu s doporučeními v čem se můžeš ještě více zlepšit. Zpětnou vazbu se i naučíš dávat a ke všemu poznáš super lidi.

Kolik času mi to zabere?

Kolik času tomu sám budeš chtít věnovat. Je jen na tobě, jestli si budeš brát řeč na každém druhém setkání nebo jednou za dva měsíce. Nicméně je v tvém vlastním zájmu se zapojit co nejintenzivněji do průběhu setkání, protože tak se naučíš nejvíc.

Jak se stát členem?

Je to jednoduché – rituálně obětuješ slepici za úplňku, přineseš slzy mořské panny posbírané za jarní rovnodennosti a upíšeš se nám krví.

Anebo normálně prostě přijď na setkání, rádi tě uvítáme a zodpovíme jakékoliv další otázky.

Kolik stojí členství?

500 jednorázový registrační poplatek + 1500 Kč za půlrok

Kde seženu více informací?

Přijď na setkání a zeptej se.

Takových spolků je spousta, proč zrovna TM?

Přijď na setkání a sám uvidíš. Nic tě to nebude stát.